Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiütés gyógyszertől, mi a teendő?

Kiütés gyógyszertől, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Betegségre kaptam antibiotikumot, ma kezdtem el szedni, és szinte az egész felsőtestem tele lett apró pici kiütésekkel.

Most abbahagyjam, vagy végig kell szednem?

(Az, hogy visszamenjek az orvoshoz, sajnos ki van lőve.)



2012. okt. 16. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez gyógyszerallergia, rohadt sürgősen keresd fel az ügyeletet! Nem vicc, engem kórházban akartak tartani ilyennel.
2012. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy sokadik próbálkozásra sikerült bejutnom az orvoshoz.

Megkérdezték a gyógyszerérzékenységet (1 gyógyszer van, amiről tudok, hogy allergiás vagyok rá, de tüneteket kérdeztek, nem tudtam megmondani.)

Akkor írták fel ezt.

De sose volt még ilyenem:-S

2012. okt. 16. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg soha semmire nem jött ki allergiám, aztán antibiotikumra igen. És ugyanez volt, először kis pöttyöük, aztán már hatalmas piros foltok. _MENJ_ orvoshoz!!!

Olyan nincs, hogy nincsen orvos, mindegyiknek van rendelési ideje, leülsz kezdéskor és sorra kerülsz. Ezzel végképp nem szabad játszani.

2012. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!