Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már úgy, hogy magas...

Jártatok már úgy, hogy magas volt a prolaktinotok és a gyógyszertől (Bromo vagy Norprolac) lement a minimális szint alá rövid idő alatt? Ilyenkor mi volt a teendő?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt ilyen,de sajnos ahogy abba hagytam,rögtön minden visszaàllt. Azòta màr kiderült,hogy mi a kivàltò ok,azt kezeljük.

2012. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi - és mi volt a kiváltó ok?
2012. szept. 14. 20:18
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Én már 3.-szorra járok így. Jelenleg is alacsony, pedig fél éve már csak fél tablettát szedek, de ha abbahagyom, nekem is felugrik a felső határ 2-szeresére.

Te mennyi gyógyszert szedtél?

2012. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is bromot szedek kb két hónapja. Egy hónap után volt az első ellenőrzés és nagyon levitte(1szem)(1282-ről 94-re határ 620), át kellett állnom fél szemre de utána megint jelentkeztek a tünetek. A dokim szerint lehet megint megugrott a prolaktinom. Most voltam vérvételen az eredményt még várom. Ha megemelkedett vissza kell állnom egy szemre. Még azt is mondta hogy a legutóbbi érték az tökéletesen megfelel a teherbeeséshez de ha felmegy 300-400-ra akkor vissza kell állnom egy szemre. Mr-re októberbe megyek.
2012. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!