Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az ultrahang kimutatja, ha...

Az ultrahang kimutatja, ha valakinek sérve van?

Figyelt kérdés

Még akkor is ha éppen akkor nem látszik? Jártam már pár sebésznél. Az egyik azt mondta, hogy lágyéksérv, a másik szerit csak meghúztam magam. Az ultrahangon nem találtak semmit. Ha felállok nem szoktam érezni, csak este vagy reggel amikor fekszem. Fájdalmat nem okoz. Amikor köhög, akkor sem jön ki semmi. Van valakinek hasonló problémája vagy egyáltalán valami tippje mi lehet?


A válaszokat előre is köszi.



2012. okt. 27. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy?

Mert lehet, hogy a méhszalagjaid feszülnek (már ha vannak)... Akkor az fájhat.

A fiamnak volt most lágyéksérve, neki nem fájt, viszont látszott rendesen!!! Eleve féloldalas volt a lágyékrésze, de akkor tűnt fel igazán, amikor visított valamiért és akkor az erőlködéstől iszonyúan elődomborodott. Szóval ha Neked köhögéskor nem jön elő, akkor nem hiszem, hogy sérv. Esetleg nézd meg nagyvécézés után (fiamnak akkor is nagyon kidomborodott, aztán visszament).

Az a doki, aki sérvet mondott, az nem mondott semmit? Hogy műteni kéne vagy ilyesmi? Egyébként sztem az ultrahangon is csak akkor látszik, ha épp kint van a sérv, de ez csak tipp.

2012. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!