Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati hasi ultrahang...

Nőgyógyászati hasi ultrahang kimutatja a terhességet? Olyan 6-7hetesre gondolok. Hétfőn voltam nőgyógyásznál, nem mutatott ki az UH terhességet, egy hónapja késik, és feszül a hólyagom, gyakran járok néha pisilni.

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy hónapja késik, akkor már 8 hetes terhes lennél, ugyanis az utolsó menzesz 1. napjától számolják a terhességet. Ennyi idős terhességet pedig már kimutat a hasi ultrahang is.

De miért nem csinálsz egy terhességi tesztet?

Egyébkét a gyakori pisilés és hólyagfeszülés felfázás miatt vagy valamilyen húgyúti fertőzés miatt is lehet, a te esetedben szerintem ez valószínűbb, mint a terhesség.

2012. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
éppen ez az,mert terhes nem lehetek,nem volt szexuális kapcsolatom
2012. máj. 9. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem értelek...

Ha nem volt szexuális kapcsolatod, miért fordult meg a fejedben a terhesség? Nyilván az úgy lehetetlen.

Szerintem csak felfáztál, vagy összeszedtél valami fertőzést. A nőgyógyász nem mondta, hogy mi lehet a késés oka?

2012. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem volt szexuális kapcsolatod, akkor nem értem a kérdést, hogy is lehetnél terhes?! :)

Gyanítom én is a felfázást inkább, ha "gyakran jársz néha" pisilni.

2012. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!