Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy bennt felejtett varrat...

Egy bennt felejtett varrat okozhat bármi problémát?

Figyelt kérdés
Jó pár éve volt egy plasztikai műtétem (fül)és később rájöttem, hogy egy helyen bennt felejtettek egy varratot. Okozhat ez bármilyen egészségügyi problémát? Ha szerintetek igen akkor ezt tb alapon kiszedik vajon?
2012. okt. 30. 11:14
 1/5 anonim válasza:
Nekem is volt ugyancsak plasztikai és ugyancsak fül. Ha csak egy kilógó kis kék zsinór maradt benn, akkor ne aggódj, ha ki tudod húzni akkor nyugodtan tedd meg. Ha esetleg több zsinór, és piros körülötte, akkor menj el az illetékes fül-orr-gége klinikára, mondjuk Prekopp dr-t tudom ajánlani a SOTE-n a Klinikáknál.
2012. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja, és kiszedik TB-alapon, persze:) Előző voltam:)
2012. okt. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Persze csak ha van érvényes TB-d:)
2012. okt. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de akár ki is lökheti a szervezted (ami abban nyilvánul meg, hogy begyullad, begennyesedik mellette)
2012. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

Annyira kicsit lóg ki, hogy még csipesszel sem lehet megfogni, viszont ha napszemüveget teszek fel az ott eléggé zavaró...

2012. nov. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!