Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet, hogy gyakran...

Mitől lehet, hogy gyakran vérzik az orrom?

Figyelt kérdés

azért nem a googlen nézek utána, mert megoszlanak a vélemények, én meg inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Kb 4-5 éve eltört az orrom, utána hajlamos voltam rá, hogyha erősen megfújtam, akkor vérzett. (de ez évente 1-2x fordult elő max.)

Most ebben az évben meg többször, sőt, ahogy beállt az ősz szinte minden héten vérzik. (vagy sűrűbben..)

Nem sokat, meg nem is sokáig, de akkor is kicsit idegesít.

Szóval véleményekre lennék kíváncsi.

Orvosnál nem voltam vele, de nem vagyok az a fajta, aki minden apróságért orvoshoz rohan :S köszi a válaszokat! :)



2012. okt. 31. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ártalmatlan oka is lehet. Szárazabb, vagy duzzadtabb nyálkahártya. Vékonyabb érfal. Esetleg vérnyomásprobléma. Régebben kenni kellett azulenol kenőccsel. Már az nincs, nem tudom mi van helyette.
2012. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!
2012. nov. 1. 17:47
 3/3 anonim válasza:
ha beverem meg tudod jó?:D
2012. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!