Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vérzik az orrom? 17...

Miért vérzik az orrom? 17 éves lány vagyok. Már egy ideje gyakran vérzik az orrom reggelente felkelés után, miután kifújom az orrom, de csak kicsit és eláll egy-két perc múlva. Régebben pedig ez nem volt rám jellemző.

Figyelt kérdés
Annyi talán még, hogy kollégiumban lakom és elég kis helyen vagyunk sokan és fülledt a levegő. Allergia, betegség, mi lehet?
2010. nov. 26. 22:51
 1/5 prau válasza:
Szerintem keress fel egy orvost.
2010. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a stressztől is lehet, vagy rengeteg egyéb oka

pl elvékonyodott az ér az orrodban

2010. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak vékonyabb az érfal.Szedj C-vitamint,nem drága,de csodákra képes.Erősíti az érfalat és az immunrendszert is,valószínű semmi komolyabb:)
2010. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A stressz az elképzelhető.. allergiára azért gondoltam, mert szobatársam allergiás a porra és neki is elég gyakran vérzik emiatt az orra. Egyébként pont pár hete szoktam rá a C vitamin szedésére. :)
2010. nov. 26. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet az is, h száraz a levegő
2010. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!