Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » És most mit csináljak megint...

És most mit csináljak megint a benőtt körmömmel?

Figyelt kérdés
6 éve küzdök körömbenövéssel. Mindkettő nagylábujjamon be volt nőve a körmöm. Ajánlották a lézersebészetet, ahova elmentem, megcsinálták mindkettő lábujjam. A bal meggyógyult, elég szép lett, de a jobb megint benőtt... Mit tanácsoltok, ezek után mit kezdjek vele? :( Kezdek félni, hogy a lábujjammal lesz valami, mert nagyon csúnya. :( Válaszokat előre is köszönöm! :(

2012. nov. 4. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
a fiamnál gyerek korában egy sebész haverom azt csinálta, hogy (hogy' is magyarázzam) oldalt a köröm mellett lejjebb csinált egy hosszirányú ék alakú bemetszést - vagyis kimetszett egy ék alakú darabot a lábujjából - aztán összehúzatta ha jól emlékszem kapoccsal a vágás helyét és így szabadabb lett a köröm helye (nem tudom mennyire érthető) azóta sincs vele gondja
2012. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Brrrr...en inkabb elek ilyen labbal mint h ezt vlk megcsinalja nekem..!!!!....o.O XD
2012. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!