Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor lehet kivenni a vattát...

Mikor lehet kivenni a vattát meg a csíkot a fülemből?

Figyelt kérdés
Kecskeméti vagyok és ma reggel voltam a Nyíri úti megyei korházban a fül-orr.gégeszeti osztályon. Már ben voltam reggel fél nyolckor és ott ültem közel 3 órát. A doktornő nem csinált semmit a középfülgyulaadásommal csak rakott bele ie krémezett csíkot meg egy vatta darabot aztán elküldött. Mondtam neki hogy nagyon fáj a fülem és ő azt mondta vegyek valami recept nélküli fájdalom csillapítót. Vettem Algofelx-et de nem veszi ki és borzasztóan fáj, enni sem tudok.
2012. nov. 6. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
antibiotikumos gézt rakott a főledbe, ez azért több a semminél. Nem attól fáj, hogy az ott van, hanem a gyullaádstól. Mondani szokták, hogy mikor lehet kivenni, néhány napig kell bent lennie, hogy hatni tudjon. Hidd el, egyre jobb lesz.
2012. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm de annyira fáj hogy kajálni nem tudok.
2012. nov. 6. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt megmondta, hogy mikor kell visszamenjél?

mert nekem mikor kimosták is csak csíkot raktak be utána valami krémmel és nem hiszem, hogy antibiotikum volt...mert fülmosás után minek...

2012. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nekem nem mosta ki csak belenézett ien fém kúppal aztan belerakta a csìkot
2012. nov. 6. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem arról beszéltem, hogy kimosta, az elsőre reagáltam, hogy ugyanolyan kezelést kaptam mint te csak sima fülmosásra így felvetve, hogy nem antibiotikumos kezelést kaptál....ha nem kell visszamenned akkor nem ér semmit az a vatta.
2012. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jah. de vissza kell menjek hnap
2012. nov. 6. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!