Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő mulva tudom normáli...

Mennyi idő mulva tudom normálisan kivenni majd a szilikon fültágítót a fülemből?

Figyelt kérdés

Arrol van szó hogy ma betettem a 10es szilikont a kb 8-9es lyukba nagynehezen...és baromira fáj,szúr,pár csepp vér is volt...fesziti az egész fülemet,persze be is van dagadva. Nemtudom hogy igy majd hogy tudom majd tisztitani a fülemet,mert még maga az érintése is fáj. Kivenni a tágítót a pereme miatt egy jódarabig tuti nemtudom kivenni szerintem,mert még beletenni is alig birtam...és nemakarom nagyon felszaggatni a fülem belsejét,a sebet. Mennyi az az idő? mikor a lyukbol szinte fájdalom nélkül kitudom majd venni,szval a teljes gyógyulás! és még1 kérdés...a mielőbbi gyógyuláshoz gondolom néha kikell venni,tisztogatni a fülemet meg iylesmi?csakmert max amig iylen állapotban van,max ugytudnám kivenni ha levágom a peremét...de azután nyilván már dobhatnám is ki


Előre is köszi a válaszokat:) Kérem aki fültágítás miértjéhez akar hozzászolni netegye...tudom valakinek bejön, valaki ellenzi...meg stb...


2010. szept. 23. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

én is így voltam a 10es szilikonnal, 3napig bírtam aztán szétvágtam még anno...

azóta már tudom hogy nem szabad ilyen gyorsan, és egyszerre ennyit.mikor végre sikerült kiszedni nagyon ronda volt, úgyhogy örültem hogy valahogy sikerült:S

2010. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!