Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eltört a bokám, és 2-3 hónap...

Eltört a bokám, és 2-3 hónap a felépülés, mit sportoljak ha nem szertnék elhízni?

Figyelt kérdés
Nem akarok elhízni, de nem terhelhtem a bokámat, vas lappal erősítették meg. A gyógytorna nem hinném hogy elég lesz az elhízás ellen!
2009. aug. 13. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre a felépülésre koncentrál és egyél változatosan ,egészségesen. A gyógytorna ha jól csinálják sok mindenben segít. Nem fogsz ez alatt az idő alatt elhízni, mert a csont gyógyulásra is elég energiát fog a táplálékból elhasználni a szervezeted.
2009. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pihensz, kevesebb a szervezeted kalóriaigénye. Ha eszerint eszel, nem hízhatsz el. Én soha életemben nem sportoltam különösebben, lelkesebb időszakaimban hetente, kéthetente végigcsinálok egy 50 perces aerobik-dvd-t, mégsem voltam soha életemben kövér (165/53 vagyok). Pusztán a sport hiányától senki nem hízik el, csak ha hülyére zabálja magát.
2009. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben jártam, csak nekem darabosra ment, meg a sípcsontom is. Előtte kondiba jártam, mert fogyiztam, de hat hét alatt nem szedtem fel semmit, igaz étvágyam sem nagyon volt. Körübelül két és fél hónap múlva lightosan elkezdtem újra edzeni. Most négy hónappal a balesetem után rövid ideig tudok nem túl gyors tempóban futni. Nyugi, ilyenkor tényleg sok energiát fordít a felépülésedre a szervezeted.

Egyébként a gyógytornán meg jól megfognak izzasztani, attól nem kell félni :D

Mihamarabbi gyógyulást!

2009. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszöm, remélem!
2009. aug. 14. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekvenyomás?
2009. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!