Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pénteken elestem biciklivel...

Lopokus kérdése:

Pénteken elestem biciklivel és a kormány megnyomta a hasamat (a medencém fölött kicsivel és kicsit jobb oldalon). Ha valami nagyobb bajom lenne, azt észrevenném nem?

Figyelt kérdés
Fájni csak akkor fáj ha hozzáérek vagy ilysemi, de úgy alapból nem, és cska ma reggel lilut be egy icipicit de tényleg alig lehet látni. Lehet valami komolyabb bajom?

2012. nov. 12. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd a jövő héten válaszolok. Ha el tudod majd olvasni, akkor megmaradsz.
2012. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagy ütés éri a hasat és valamelyik belső szervet, akkor lehetnek problémák, jobb lett volna megnézetned orvossal.
2012. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ahol megütettem ott max csak a beleim vannak. Hát elég nagy ütés volt, de a székletem sem volt véres sem egyéb tünetem nincs. Már jelentkeztek volna a tünetek, ha komoly baj elnne nem?
2012. nov. 12. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos lenne már más tünet is, a léprepedésnél olvastam hogy 1 hét múlva is lehet gond, de az a bal oldalon van.
2012. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lett semmi bajod nyugi, ilyen mértékű ütésnél még simán megvédik a hasizmok a hasüreget. :)
2012. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. nov. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!