Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Urológián végzett UH-on...

Urológián végzett UH-on látják az epezacskót és tartalmát is?

Figyelt kérdés
Epepolipom van, amit egy évente figyelni kell. Már letelt az egy év, közben egy másik probléma miatt urológushoz küldtek. Ott, ha készítenek egy hasi UH-ot az epét is látják?
2012. nov. 13. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha teljes hasi UH készül akkor igen, de ha csak kismedencei akkor nem.
2012. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Látjhaták, de nem törődnek vele. A máj és környéke nem hozzájuk tartozik.
2012. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ott nem szokták nézni, nekem csak két oldalra medencetájra odanyomta és kész is volt. Nem is csodálom, iszonyatos sok ember volt a rendelésen.


Mekkora a polipod? Nekem is az van, letelt az egy év, ezek szerint kellene mennem UH-ra.

2012. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez egy kis város, itt nincsenek sokan, még új minden.


PÁr milis a polipom, a doki szerint egész életemben élhetek vele, ha nem nő nagyra, mert akkor ki kell venni. De fél-egy évente ajánlott megnézetni.

2012. nov. 14. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:

No akkor megyek én is mielőbb kontrollra.


Kérd meg a dokit, hogy nézze meg a polipodat is, hátha megteszi, ha nem olyan túlzsúfolt a rendelés.

2012. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha a gyomrodat is nézi, akkor viszont nem szabad előtte már 6 órával enni és 2 órával inni sem, legaláűbbis nekem ezt mondták, a vesénél viszont nem volt ilyen kikötés.
2012. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az urológián nem hiszem,m hogy néznek gyomrot...
2012. nov. 14. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem, de egy próbát megér, hátha a doki megnézi ha megkéred.
2012. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

ha maga az urológus orvos néz meg ultrahanggal nem igazán érdemes megkérni az epehólyag uh vizsgálatára. Utoljára az egyetem látott ilyet, mivel semmi köze az ő szakterületéhez. Véleményt nem fog mondani, nem is teheti.

Ha ultrahangos szakemberhez küld, ő megnézi és szakvéleményezi.

2012. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!