Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tölcsérmellkassal tüdőgyógyász...

Jtgirl kérdése:

Tölcsérmellkassal tüdőgyógyász írja ki a beutalót gyógyúszásra? Budapesten hová lehet elmenni így gyógyúszásra és mennyiért felnőttként? Mennyit kell fizetni, ha az ember heti 2-szer /esetleg 3-szor/ szeretne elmenni úszni! Konkrét árat szeretnék.

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 17:58
 1/2 anonim válasza:

Én csak a gyerekekét tudom,Gyógyúszás már csak fizetős van Budapesten ill. a Kispesti uszodában van OEP vényre felírt ingyenes gyógyúszás, de csak annak aki abban a kerületben lakik!!!

Mi most telefonálgattuk fél Budapestet végig, így derült ez ki. Én 2 helyet mondok neked: 1- amőba úszóiskola:1400 ft/óra, Szuper a gyógyúszás+a tanár is. 2-Akarat DSE: OEP vény+10.000 FT/hó het 2 gyógyúszással, de itt csak a tüdővel kapcsolatos problémákkal foglalkoznak.


Interneten keresgélni kell tovább + hívogatni kell az uszodákat!

Minden budapesti kerület tartozik valamelyik uszodához, ha az adott kerületnek nincs uszodája, mint pl:a IV. kerületnek, akkor, csak ki kell deríteni, hogy hova tartozol, ami elég lehetetlen, mivel senki nem tud semmit erről, de ott elvileg van ill. a kerületnek kéne biztosítania ingyenes gyógyúszást a gyerekeknek!!!

2013. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ Julien! :)
2013. júl. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!