Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Alagut szindroma van a kezembe...

Barna gabriella kérdése:

Alagut szindroma van a kezembe mütet elött vagyok. Volt valakinek milyen a mütet? Utana mennyi a gyogyulas mikor lehet dolgozni ujra?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 20:10
 1/2 jegecske ***** válasza:
0%

Felejtsd el ezt az alagút hülyeséget, azt a fantázia szülte. Szerintem. Voltam halálközeli állapotban, semmi alagút nem volt, senki nem hivott, vagy szólt, nem láttam virágoskertet, szóval semmit. Örülök, hogy ezt leirhattam, mindég bosszant mikor ilyen meséket hallok. Nem volt semmi, csak minden csendes és sötét lett.

Voltam altatva is, semmi különös, ugyanaz, sötét, csend. Nyugodtan ébredtem, mert úgy aludtam el, hogy biztos voltam az ébredésben.

A műtét utáni lábadozást nem lehet meghatározni, betegség és egyén függő. Fontos, hogy lelkileg felkészült és bizakodó légy

2012. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]

Az alagút szindróma egy betegség...

2013. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!