Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitol lehet ez? Vagy mi ez?

Mitol lehet ez? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Par napja a homlokomon kijot egy pattanas féleség de aztán észre vettem,hogy nem is olyan mint egy pattanás mert kinyomni nem lehet és olyan,mint ha vmi meg csipett volna a közepe meg olyan sebes piros vagy milyen,és ha huzzá nyulok akkor viszket és ha vakarom akkor meg be pirosodik és fáj.....most kijöt vagy 3 a testemen is de nem tudom,hogy mit csinaljak!!:( mitol lehet ez???? hogy kezeljem?? nagyon felek,hogy vmi himlo vagy vmi segitsetek lecci ha tudjatok,hogy mi lehet ez!!! kosz elore is!! :'((

2012. nov. 24. 03:53
 1/8 A kérdező kommentje:
hozzá**
2012. nov. 24. 03:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a pattanás féleségnek nő az udvara akkor az lehet kelés is.Jó lenne tudni a tested melyik részén van még? Ha zártabb helyen (hónalj,ágyék)akkor az lehet fertőzés is,hiszen az eldugott helyeken több bacilus meg tud telepedni. Enyhe ecetes vízzel lemosva megmutatja hogy egyszerű fertőzésről van-e szó,mert akkor nem fog tovább terjedni ám más esetben jobb lenne,ha orvosi segítséget kérnél!!!
2012. nov. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kijött több helyen is, akkor menj el a bőrgyógyászhoz, kapsz rá valamit és ő meg tudja mondani, hogy mi ez.
2012. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma meg tudtam,hogy himlős vagyok ugyhogy ez nem pattanás volt!! :'((
2012. nov. 24. 14:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Erre a himlőre milyen orvosságot szoktak szedni?? vagy,hogyan lehet ezt gyogyitani??
2012. nov. 24. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
em hiszem, hogy bárányhimlő lenne, annak azért vannak más tünetei is. Inkább a kuruzslás helyett menj orvoshoz
2012. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam mar orvoshoz es ez sajna baranyhimlo!! De szerencsere irtak fel nekem gyogyszert,hogy ne viszkessen annyira..
2012. nov. 26. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónás vízzel nedvesítsed óvatosan a kiütéseket, mert amit elkaparsz ott marad a nyoma. Remélem nem akarsz krátereket az arcodon!
2012. nov. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!