Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérem segítsenek! Ha van Önök...

Kérem segítsenek! Ha van Önök között olyan, akinek volt arcidegzsába (trigeminus neuralgia) betegslge és valamilyen kezelés vagy "csoda" folytán meggyógyult, kérem írja meg. Reménykedve és köszönettel várom jelentkezésüket. Mi a gyógymód erre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Hát leginkább gyógyszerekkel lehet uralni a betegséget. Ha Dél-dunántúli akkor ajánlom Pécsen a Neurologiai klinikát Van külön fejfájás ambulanciájuk és nagyon jó szakemberek dolgoznak ott.
2009. aug. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom, hogy ilyen betegséggel kell megkűzdenie!

Ha jól tudom, akkor van egy fajta műtét rá, mindha tanították volna a főiskolán, ám, hogy pontosan mi az eljárás lényege, arra sajna nem emlékszem, de azt ajánlom, hogy idegsebészhez forduljon.

2009. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Blondie3 válasza:
Üdvözlöm! Már évek óta írta ezt a bejegyzést,de érdeklődni szeretnék,hogy meggyógyult a betegségből,vagy még mindig szenved tőle? Mert én is hasonló cipőben járok sajnos 2010 óta. Az email címem: debreceniantiquedealer@freemail.hu , kérem, írjon, megírom milyen gyógyszereket szedek,vagy ha Istennek hála megszűntek a panaszai,segítsen kérem nekem abban,mitől gyógyult meg. Várom levelét.
2012. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!