Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elsősegély vizsgán valaki...

Elsősegély vizsgán valaki bukott már meg lélegeztetésből?

Figyelt kérdés

mert én abból buktam meg mert nem ment a bábú tüdejébe a levegő pedig koppanásik hátra hajtottam a fejét és össze zártam a s száját szóval ott se jöhetett ki

és nem tudom hogy miért nem jó :(

tegnap volt a vizsga akik meg buktak már rég túl tették magukat rajta de én nem bírom ugyan olyan szar kedvem van mint tegnap :((


2012. nov. 28. 07:35
 1/1 anonim válasza:
furcsa ahogy írtad h szar kedved van amikor n nem mentem át elsőre nekem is miden nap elment az életkedvem hogy túl kell esni azon segíteni sajnos nem tudok nekem a bábun volt egy mérő ami mérte hogy a bábú zsáktüdejébe mennyi levegő megy de én először szájon át kezdtem és utána kérdezte hol lehet még és orron sokkal könnyebb volt és ott ment jobban úgyhogy nemtudom
2012. dec. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!