Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kb mennyi idő szokott lenni...

Ria27 kérdése:

Kb mennyi idő szokott lenni mire a sebészetről műtétre írják ki a beteget?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen műtét? Szív vagy száj vagy mandula? Azért nem mindegy.... :D
2012. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ágyéksérvről lenne szó! Szóval műtét jellegétől függ? Miután megvizsgálták a sebészeten azután általában mennyit kell várni, mire műtétre kerül sor?
2012. dec. 3. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lágyéksérv?

Engem is azzal műtöttek tavaly. Voltam kórházban a doki megvizsgált és mondta mi a helyzet. Rá kb. 2 hétre kaptam időpontot itt Pécsett. Pontosan nem emlékszem mennyi idő telt el de cirka ennyi! Utána még bentfogtak 3 napig és annyi.

2012. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!
2012. dec. 4. 06:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy mennyire volt súlyos a te eseted? Már sokat görcsölt, fájt, vagy még enyhe állapotú volt a tied?
2012. dec. 4. 06:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Az orvos szerint nem volt vészes. Én viszont majd bef*stam úgy fájt egész végig.
2012. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Adtál pénzt az orvosnak? Hamar felépültél? Köszönöm a segítséged :)!
2012. dec. 5. 03:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Apám adott a dokinak 15 ropit. És jól bántak velem amíg bent feküdtem pár napig. Még TV is volt a szobámban. Pár kórteremmel arrébb az emberekkel úgy bántak mint mint a szarral...6-an egy teremben...Nemtom a pénz miatt kaptam e ilyen kiváltságot, de esélyes, hogy közrejátszott. :D
2012. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is közrejátszott, mert amikor én voltam bent (szülni), akkor is nagyon örültek, ha vittem és adtam valamit! A jobb szobába raktak engem is! Egy 20-asra gondoltam, szerinted akkor jó az elgondolás :)! Köszi :)! Ja igen, hálót is raktak be?
2012. dec. 6. 07:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy 20-as tuti jó lesz. Milyen hálót? Egyedül voltam egy kétágyas szobában végig. :)
2012. dec. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!