Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mai nap elmentem a NAV-hoz,...

Mai nap elmentem a NAV-hoz, hogy fizethessem a tb-met. Csak azt nem értem hogy miért csak 6 csekket kaptam. Meg majd csak január 12. -től kell fizetnem. December 16-ig van tb-m. Hogy lesz tb-m december 16-tól január 12ig, ha elmegyek mondjuk dokihoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen már én is gondolkoztam. Nekem is december 16-ig van biztosítva a tb-m és a maradék két hetet meg januárba kell utólag befizetnem. Szerintem semmi különös nem lesz, ha elmész orvoshoz, úgyis befizeted.
2012. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De a gyógyszerekért teljes árat kell fizetni, én úgy tudom, és emiatt gondolkodtam el ezen.
2012. dec. 6. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljes árat kell fizetni értük? :O Ne már...ugyanúgy befizetjük a tb-t...ez mekkora szemétség már...
2012. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy értem hogy ha nincs a tb-d fizetve, akkor kell csak teljes árat fizetni. Én csak azt nem értem ha visszamennőleg fizeted te is akkor az utána következő hónapban hogy van az embereknek tb-jük. Meg miért kaptam csak 6csekket?
2012. dec. 7. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah az úgy más...hát ezt én se értem...én pl egy csekket kaptam (decemberi amit majd januárba kell befizetni) meg 3 tartalék csekket kaptam, de azon összeg sincs.
2012. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itthon vettem észre hogy csak hatot kaptam. Másnap meg nem tudtam elmenni megkérdezni, hogy kipostázzák-e vajon többit. Dolgom is volt meg mire megtaláltam hogy meddig van ügyfélfogadás addigra már késő volt. :( Annyira imádom hogy a technika világát éljük, és képtelenség megtalálni bármit is, csak hosszas keresgélés után.
2012. dec. 8. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Felénk úgy fogják postázni, havonta majd.
2012. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!