Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki decembe...

Van olyan kismama, aki december végére, január elejére van kiírva és Tatabányán fog szülni?

Figyelt kérdés
tudnánk esetleg pár kérdésben segíteni egymást?eddig megszerzett információkkal esetleg a kórházról,szülészetről?
2012. szept. 23. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is Tatabányán fogok szülni mivel már oda tartozunk. De én március 4-re vagyok kiirva és semmit nem tudok a korházról. Izgulok is hogy mi lesz ha nem érünk oda időben...
2012. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát igen!mi sem lakunk túl közel...közel 70 km nekünk tatabánya!nekem eddig azt mondták,mondta a védőnő,hogy a szomszéd kisvárosból,kisbérről kell majd mentőt hívni és ők visznek majd be tatabányára...
2012. szept. 24. 10:23
 3/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Én január 7-re vagyok kiírva és Tatabányán fogok szülni.

Hát hallani jót és rosszat is a kórházról,de más választás sajnos nincs a közelben.

2012. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Zsani!neked sikerült már bejutnod a szülőszoba látogatásra?mi szombaton akartunk volna menni,de mivel sok volt a szülés és csak egy szülésznő volt ügyleten,így elmaradt! :(
2012. szept. 25. 10:25
 5/14 anonim válasza:
Szia! Van ilyen, hogy megnézhető a szülőszoba?! Nem is hallottam róla,de jó ötletnek tartom. Hogyan működik,kitől értesültél ilyenről?
2012. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én a védőnőmtől kérdeztem rá és ő hívta fel a tatabányai kórház védőnőjét!most 22.szombaton volt egy,ami ugye elmaradt!ma pont voltam védőnőmnél elméletileg okt.13 és okt.27. 15:00kor megint lesz,de ezt sem garantálták,mert állítólag hétvégén csak egy szülésznő van bent és ha pont van szülés,akkor megint el fog maradni!elméletileg erre a kettő dátumra nem kell feliratkozni csak mész!egy váltó papucsot kell vinned és a párod is mehet,ha pl apás szülés lesz!szerintem mindenképpen kérdezz rá védőnőtől!itt elmondanak mindent,hogy hogyan zajlik az egész mi mi után következik és hol,mit kell neked vagy a babának vinni meg ilyenek!
2012. szept. 25. 19:55
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem is mondta a védőnő,hogy szombatonként lehet menni csoportos szülőszoba látogatásra. Mondjuk kb 10 kismama egyszerre, és a párodat is lehet vinni.

Én mindenképp meg szeretném nézni az osztályt legalább ha magát a szülőszobát nem is.

Egyelőre még nem tudom hogy és mint lesz majd ha beindul a szülés, de az a tervem hogy a férjem vinne fel kocsival ha majd beindulnak a fájások. Aztán ki tudja milyen lefolyásu lesz? Lehet mentővel kell majd mennem:)))

Még az sem biztos hogy természetes szülés lesz, mivel nekem az első babám császárral született és olvastam ilyenkor figyelik majd a heg vastagságát, és lehet a második is tervezett császár...

2012. szept. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Október 13-án és 27-én ismét lesz szülőszoba látogatás Tatabányán!

Egyébként hogy vagytok?

2012. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szia Zsan!te mész valamelyik nap kettő közül?nekünk sajna a párom munkarendje meg a távolság miatt nem biztos,hogy összejön!ha valaki megtud valami hasznos infót a kórházról,akkor írjuk már ki ide!biztos más is kíváncsi lenne rá!segítsünk egymásnak!!! :)
2012. okt. 2. 19:39
 10/14 A kérdező kommentje:

én eddig ennyit tudok:

-vajúdásnál nem lehet rajtad semmi a kórházi hálóingen kivül

-vajúdásnál lehet bent nálad egy közeli hozzátartozó steril ruhában,amit gyógyszertárban lehet megvenni kb 3000 ft-ért

-vajúdáshoz törcsit meg szőlőcukrot vihetsz be,de inni nem ihatsz

-babás mamás szobánál elméletileg napi 4 vagy 5 pelust adnak,tehát azt vinned kell be plusszba

-kell a babának lázmérő,ruhácska,popsikrém is

egyenlőre ennyi,de ha valamit megtudok vagy eszembejut,akkor írok még!

2012. okt. 2. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!