Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hétfőn műtöttek bal oldali...

Hétfőn műtöttek bal oldali lágyéksérvre? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Kedden még megnézte az orvos aki mutott,mondta hogy semmi gond nincs. A herém akkora volt mint az öklöm,de ez leapad 2 max 3 hét csak jegeljem. Azt is hozzá tette,hogy ne lepődjek meg,ha befeketedik.

A problémám:kedd,szerda,csütörtök amennyit tudtam és amennyit birtam jártkáltam. Naponta 3x a wc re és max 5 perceket probaltam sétálgatni.

Pénteken és ma észrevettem hogy ha felállok vagy ülök akkor bedagad a hímvesszőm körül a bör és elsötétedik. A zacskóm csak fekete ,de ma észre vettem,hogy alatta is fekete kb az anuszig.

A kérdésem: ez normális vagy probaljak meg visszamenni a korhazba?

Nagyon nem is merek indulni,mert 1 perc alatt bedagad es lilul minden ha felallok es a korhazhoz meg utazni kell.


2012. dec. 8. 16:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!