Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógymasszőrök, milyenek a...

Gyógymasszőrök, milyenek a körülményeitek itthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok,azt szeretném csak az érintettektől kérdezni,hazai viszonylatban mire számítson az,aki friss képesítéssel,viszont hatalmas tehetséggel ezen a pályán szeretne elhelyezkedni? egyéni beszámoló,bármi! köszi a válaszokat!

2012. dec. 10. 13:42
 1/4 anonim válasza:

Hát baromi nehéz elhelyezkedni!ha csak nem nő vagy, bár őket is főleg erotikus munkára kernek.én fél éve végeztem de nem sikerült állást találnom.ez akkor sikerülhet ha van elég pénzed ahoz, hogy a szalon rezsijét kifizesd és ha rendelkezel vendégkörrel ami egy pályakezdőnek még nincs + kapcsolatok és szerencse.de azért egy kalappal hozzá


Balázs 23 f

2012. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kontár vagy, akkor bele se kezdj. nézz más munka iránt.


Most választod azt hogy alkalmazott leszel, ilyenkor nem marad más mint a kuncsorgás a munkáért, meg a töménytelen önéletrajz beküldése!


Avagy választod az hogy ügyfélkört építesz ki. Bizonyos helyekre (iskolája válogatja) lehet menni ingyen masszírozni. miért ingyen? Mert így osztogathatod a névjegykártyáidat. Illetve ha nincs ingyen lehetőség, akkor marad az ismerősi kör, cserébe kérd azt hogy ajánljanak tovább ha jó volt. Így idővel kiépül.


A harmadik lehetőség, hogy nyitsz egy saját szalont, bereklámozod ezerrel tv-ben, rádióban, autókon, buszokon, stb. És dőlnek az emberek. Persze ehhez jó pár millió indulótőke szükséges!

2012. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

@ Balázs 23 f

Ez nálam is így indult. Évek kellettek, amire megszokta a környezetem, hogy én ezzel is foglalkozom, nemcsak azzal, amit eddig is tudtak rólam. Eleinte hirdettem, szórólapoztam,... sikertelenül, emellett néhány ismerőst vendégül láttam, ill. el voltam nevesebb sportrendezvényeken társadalmi munkában. Megérte... igaz sok embert annyira azért nem hozott a konyhára, de noha lassan is, elkezdődtek szállingózni az ügyfelek és a páciensek, idővel pedig egy csapathoz is leszegődtem. Azóta már egy másik csapatnál tevékenykedem heti min. 2x, de rugalmas főállásra ehhez mindenképp szükségem volt, amihez idomíthattam a mellékfoglalkozásomat és az ügyfélkörömet is.

.

Pénz és elszántság, fellépés és ismertség/kapcsolatok és persze egy jóó adag szerencse biztosan kell hozz-, anélkül ez megmarad mellékállásnak is. Ja, és még vmi,... a NAV is figyel, kamudumákkal próbál hozzád bejutni, amely egy újonc számára szokatlan, éppen ezért nem lát át a szitán. Minden rendben, míg masszírozol, és ha nem adsz számlát, min. 50.000,--Ftod bánja, ha nem több! Kilép az ügyfélnek látszó ügynök az ajtón, ott fog várni a partnere az igazolványával, szóval légy résen, akárhogy is kezdesz bele! :-o

.

.

Tehát, --- nem akarom egyikőtöket sem letörni, de --- hogy "milyenek a körülményeink itthon",... azt egy szóval simán tudom jellemezni... SZ@R!

.

Üdv: IAAnVs

2013. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát ez Magyarország... Lehet itt bárkinek bármilyen szakmája. Barátnőm miatt érdeklődtem csak, de most valószínű hogy ki tud menni külföldre.
2013. nov. 30. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!