Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mehetek vérvételre itthon, ha...

Mehetek vérvételre itthon, ha egy másik város szakrendelésén küldtek el vérvételre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem a saját városomban tanulok, így oda szoktam járni egy szakrendelésre. A következő alkalom jövő héten hétfőn lesz, így ezen a héten kell vérvételre mennem (kaptam laboros beutalót). Az a gond, hogy most itthon vagyok, úgyhogy vagy elutazok csak a vérvétel miatt, vagy -ha lehetséges-, itthon megyek laborra. Van erre lehetőség? Vagy változó?
2012. okt. 10. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik laborba mehetsz, legfeljebb kérdezd meg, hogy abban a laborban is megcsinálják e az összes eredményt. Mert vannak bizonyos vizsgálatok, pl hormonképlet,amit nem minden laborban tudnak megcsinálni.
2012. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs közös rendszer és nem vitte fel gépre a vizsgálatkérő lapot, akkor lehet.

Mert ahova én járok, ott gépbe viszik fel vizsgálatokat, így csak az ahhoz tartozó laborba tudok menni.

2012. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már mindenhol számítógépes rendszer van! A beutalón elvileg szerepelnie kell, melyik laborba szól! Szerintem akárhová nem mehetsz.
2012. okt. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megkérdeztem a labort (nem tudom, miért nem ezzel kezdtem :/ ), és azt mondták, kiadják a leletet papíron, de az orvos az ottani rendszeren keresztül nem tudja megnézni az itteni eredményeket.

2012. okt. 11. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!