Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Munkahely, betegszabi.

Figyelt kérdés

A munkahelyemen (nem tudom máshol így van-e) csak a bejelentett lakcímemen rendelő dokitól fogadnak el táppénzes papírt. Ez a lakcím a munkahelytől 200 km-re van.


Ma arra keltem, hogy ment a hasam, még az itteni dokihoz sem nagyon tudtam volna vagy tudnék elmenni (nem is tudom, fogadna-e egyáltalán, hogy nem ide tartozom), így nem tudok táppénzes papírt kérni.


Már jelentősen javul a helyzet, valószínűleg holnap bemegyek dolgozni. De ezt az egy napot hogyan igazolom le? Nem a pénz miatt feltétlen, csak nem akarom, hogy kirúgjanak "igazolatlan hiányzás" miatt. Sosem voltam még betegszabin az ittlétem alatt (1 év), szóval nem vagyok egy "lógós".


Ilyen helyzetre van valami eljárás? Pl. fizetés nélküli szabadság, vagy ilyesmi.


2012. dec. 13. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Főnöködet miért nem tudtad felhívni, hogy figyelj Józsi, f.sok, mint a bűn, nem bírok ma bemenni, hogy intézhetnénk el?
2012. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek van igaza.

vagy írjanak ki neked egy nap szabit ,és ennyi.

2012. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!