Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért hibázok annyit a munkahe...

Miért hibázok annyit a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Otthon voltam gyesen, majd munkanélkülin, tehát néhány évre kiestem a munkából.

1 hónapja találtam egy 4 órás állást, tehát nem vagyok túlterhelve. A feladatom lényegesen egyszerűbb, mint amit korábban csináltam.

Ennek ellenére olyan szétszórt és suta, és béna vagyok, ami már tragikomikus! A kollégák biztos hülyének néznek, és joggal! Mintha egy vígjáték szereplője lennék, amit el lehet rontani, azt elrontom. Minél jobban igyekszem, annál rosszabb :-(

Vajon mi lehet ennek az oka? Lehetséges, hogy elbutultam, és ez már így is marad? Kérlek, írjatok tippeket, mi lehet velem, és hogyan lehetnék a régi! Köszönöm!



2012. szept. 28. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert kiestél a gyakorlatból, rutinból, szerintem arra figyelj, hogy inkább lassabban, de jól csináld meg, amit kell, hogy ne a bénázás rögzüljön...

újra meg kell tanulni járni...

2012. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző+ gondolom van benned egy rakat bizonyítási kényszer is, hogy jól tudod végezni a munkádat, ezért stresszesebb vagy, amitől könnyebben hibázik az ember, a hibától stresszesebb lesz, amitől könnyebben hibázik az ember etc.

Lassíts le, legyél megfontolt és próbálj meg jobban koncentrálni. Majd belerázódsz.

2012. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én év elején mentem vissza Gyesről, és hát meg kell mondjam még mindig nem vagyok a topon!! először csak néztem,hogy mi van, miről van szó, mit kell csinálnom és mikor.... és még a mai napig kérdezgetek a kollegáktól, hogy ekkor és akkor mi a teendő, mit hogy kell csinálni. szerintem ez a három-négy év kiesés nagyon de nagyon sokat számít, hiszen otthon végig csak a gyerek, csak a gyerek és mindennel foglalkozik az ember csak éppen nem a munkájával hiszen hogy is tehetné. úgyhogy nyugi, ezzel nem vagy egyedül:)))
2012. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!