Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy nyaktól lefelé lebénult...

Egy nyaktól lefelé lebénult embert hogyan kell otthon gondozni? Érzi e ha éhes vagy ha esetleg fázik, Vissza forditható ez az állapot?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ehhez megfelelö szakképzés szükséges, házilag csak akkor tudod ellátni, ha elötte megfelelö képzésen veszel részt.
2012. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
én átéltem amit te, ilyenkor az orvosok azt mondják, hogy reménytelen nem fog mozogni többet de ha amikor lebénul nem hagyja el magát itt nyilván kell még egy ember elöszőr neked kell elkezdeni tornáztatni itt azt értem neked kell mozgatni a kezét lábát mert magától nyílván nem tudja, de fontos, hogy higgyen a beteg abban, hogy igenis sok gyakorlással újra fog tudni mozogni...ha írsz privátot szívesen adok tanácsokat
2012. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második válaszoló!!!!


NE ADJ TANÁCSOKAT, hacsak nem vagy orvosilag képzett, mert ha a kérdezö megfogadja a tanácsaidat, (amiket úgy osztogatsz, hogy semmit sem tudsz a betegröl, a bénulásról, meg az általános állapotáról sem), akkor adott esetben a beteg életét is veszélyeztetheted, de a legvalószinübb esetben is csak rontana az állapotán.

2012. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!