Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » MR vizsgálat előtt - amennyibe...

MR vizsgálat előtt - amennyiben kontrasztanyagot adnak - fogyasztható-e alkohol?

Figyelt kérdés

Megvariálták az előjegyzésemet, és már beígértem egy kis banzájt, amit már nem szeretnék lemondani.

Péntek este lesz, MR előjegyzésem pedig az új verzió szerint szombat este negyed7-re van.


2012. dec. 18. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
mr -nél sztm nem adnak ilyet
2012. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
MR vizsgálat előtti 12órában csak víz semmi étel semmi alkohol. A kontrasztanyag nagyvalószínűséggel jódot tartalmaz tehat ha tudod h érzékeny vagy rá akkor ne adasd be ; DE egyébként érdemes mert ez megkönnyíti az orvosok munkáját hatalmas mértékben ami a te egészségedet jelenti.
2012. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) végül nem kaptam kontrasztanyagot, de biztos, ami biztos alapon a banzájt is kihagytam. :)
2012. dec. 23. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!