Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gaszto-vizsgálat negativ....

Gaszto-vizsgálat negativ. Mégis hasmenésem van hónapok óta. Okozhatja pár pohár esti bor? Mely alkohol nem bántja a beleket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeinrtem okozhatja. És a sör is bántja, és a kávé is.

Azé tudom, mert vastagbél gyulladásom volt 3 évig, és mikor nem ittam ezeket 2-3 hónapig, akkor egész meggyógyultam, aztán néha ittam, és másnapra kész voltam megint és kezdhettem előről. Emellett még diétázni is kellett. Kenyeret se ehettem, az se volt jó. Csak graham lisztből, meg ilyenek :/

2011. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha érzékenyek a beleid, akkor hanyagold a kávét és az alkoholt. ahogy az első is írta...
2011. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszi mindkettőtöknek. Mentek a pontok.
2011. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem stresszelsz? nekem belső stressz miatt volt folyton hasmenésem,vagy épp rekedésem.mondjuk nekem évekig volt ez.érettségi szezonban nem csak belül stresszeltem igy rendszeresen ment a hasam. de nekem sem volt semmi bajom orvosilag,utána tudtam meg hogy pszichés. ha a bor meg ilyenek elhagyása után is megmarad akkor erre is gondolj hátha.
2012. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megoldódott a kérdés. Laktózos vagyok.
2012. ápr. 7. 10:38
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem is a stressz okozta.
2012. ápr. 15. 13:08
 7/15 anonim ***** válasza:

"Gaszto-vizsgálat negativ"

akkor hogy is volt az? laktózos vagy ?


én javasoltam volna a borban lévő Szorbin savnak utánanázni. (tartósító, van, amiben nincs, pl tartóskenyérben van)arcod nem rajzosan vörös / fehér? mint a pillangó)

nem hülyeség - van, akinek ez a baja, csak rengeteg idő volt rájönni.

2012. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Be szoktam vörösödni, de én ezt banya kornak tudtam be. Irnál részletesebben, arról amit állitassz? Érdekel.A laktóz zéró toleranciám bizonyitást nyert.
2012. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

60 éves nő

két év eltelt azzal, hogy: vásárlási napok után ekcéma, viszketés a háton, szemvörösödés, a végén már a fehérje nem látszott a bevérzéstől.


orvos: bevérzett, mert cipelt, csöpögtessen ... fél év ... bevérzett, mert huzatot kapott a buszon, csöpögtessen ... fél év ... bevérzett, mert klíma van az áruházban, csöpögtessen ....hatás: semmi


CSAK azt nem mondta, hogy a tünetek azért jöttek, mert a vásárlási napok után ZABÁLT tartósított MŰkajákat.


+ vérnyomáscsökkentőt elkezdte szedni, tünetek tartósodtak, ekcémás kéz felülfertőződött ++ antibiotikumok a gombára vagy vírusra, tünetek erősödtek.

orr, szeme folyt, bedugult


fülorvos: szed vérnyomáscsökketőt? igen, attól lehet??? Hááááttttt .... elhagyta


fél év várakozás a gasztroent. vizsgálatra (SZTK)

tejcukor semmi, tejfehérje semmi, ordítás: Maga mi a francnak jön ide, viszi az OEP pénzét, semmi baja nincs.


haza sírva, tapasztalt családdoki (aki látta addig is) Jé, véres a szeme, allergia! étel? más?

2 hét CSAK BARNARIZS (tisztulás)


utána fokozatos hozzátáplálás, figyelés (tünetek 72 órára jelentkeznek, tehét nem egyszerű)


3. év húsvét, 1 dl bor

arca ijesztő, hol hullafehér, hol vörös


bőrgyógyász újra: hát miért nem mondta, hogy a bortól ez jön elő??!!!!! szorbin sav, meg formaaldehid... (tiltó lista keresztallergia paradicsom, mogyoró, tartósítószeres kaja, stb)


Azért nem mondtam, mert nem szokam inni.


bolti tej, vaj, margarin kilőve

felvágott kilőve

csokik, kekszek kilőve

bizonyos kenyerek kilőve

kész, félkész kaják elfelejteni

gyógyszerek kilőve

testi érintkezés kikészített bőrökkel -táska, csizma, óraszíj kilőve

bolti tőkehús otthoni MEGMOSÁSA után: gyulladt kéz (tartósítóba mártják) megoldás: neylonkesztyű mindenre


eszik: piaci tej, saját olvasztott kacsazsír, zöldségek, krumpli, bab, káposzta, stb.

2012. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy értetlenkedek, de most akkor hogy is van ez? Az még oké is, hogy felteszed a kérdést, és válaszolóként köszönöd meg a válaszokat. De kérdezőként egyszer azt írod, hogy a laktóz a tuti megoldás, közvetlen alatta pedig hogy a stressztől volt.

???

2012. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!