Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Arra ebredtem, hogy az also...

Arra ebredtem, hogy az also ajkam hatalmasra duzzadt. Nem viszket es nem is faj, csak egy piros kerek holyag szeru dudor van ott. Sosem volt herpeszem. Mi lehet ez es mitol? A patikus azt mondta, hogy nem herpesz, de adott ra herpesz kremet.

Figyelt kérdés

#Duzzadt.ajak
2012. dec. 19. 17:37
 1/4 anonim válasza:
Velem is volt még ilyen pár éve.. vagyis én éjjel ébredtem arra, hogy zsibbad a szám és az alsó ajkam nagyon bevan dagadva.. de reggelre lement szerencsére, amúgy nekem akkor a számat szúnyog csípte meg.
2012. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, de ez nem akar mulni. :-( vagyis a puffadas mulik, de a kerek holyag szeru valami nem :-(
2012. dec. 19. 18:03
 3/4 anonim válasza:
A csípés nyoma nekem is látszódott még napokig. Amúgy neked múlik már? :)
2012. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondjak, hogy nem herpesz. De muladozik lassacskan. A herpesz kermtol csak rosszabb lett.
2012. dec. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!