Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet higanyos lázmérőt...

Hol lehet higanyos lázmérőt kapni? Lehet még egyeltalán?

Figyelt kérdés
Ha már nem,akkor légyszi ajánljatok megbízható lázmérőt,és körülbelüli árat is írjatok légyszi!
2012. dec. 20. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Kivonták már a forgalomból, azóta igazán jót nem nagyon találtunk.

Digitális lázmérők 900- 2000 Ft-ig kaphatók.

2012. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi néhány éve, miután eltört a higanyos lázmérőnk, vettünk egy ugyanolyan hagyományosat, ami már nem higannyal, hanem valami más színezett folyadékkal van töltve. Nem tudom, hogy forgalmazzák-e még, vagy hogy mennyibe kerül, de jobb, mint a digitálisak (az is van, de nem szeretem, mert hülyeségeket mér).
2012. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ami olyan,mint a hagyományos,azt ajánlották,de azt mondta a nő a gyogyitárban,hogy az alkoholos,és nem lehet lerázni! Akkor hogy kell használni? Nem tudjátok véletlenül?
2012. dec. 22. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos kivonták a forgalomból, nem fogsz találni (ha mégis azonnal ird meg, veszek egy tucattal).

A higanyosok jól mértek, ezek az alkoholosok szörnyüek:( vettem már olyant, ami mindig 36,7-et mutat, meg olyant is, ami tuti nem jól mér.

2012. dec. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A környező országokban, amelyek még nem EU tagok, árulnak higanyos lázmérőt. Ukrajnában, Szerbiában. És olcsóbb, mint nálunk. Ukrajnában pl. 200 forint.
2013. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!