Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan élménye közületek hogy az agyadat csak gondolkodásra, hallásra testi funkciókra azonban már egyeltalán nem tudtad használni?

Figyelt kérdés

Reggel tvnek az ébresztőjével keltem de álmos voltam még és háton fekve tovább pihentem+közben hallgattam egy ideig a tv-t..aztán szépen lassan elaludtam de gondolom nem vmi mélyen mert kis idő múlva elkezdtem újra hallani ilyen nagyon kába,"nekem nincs testem csak agyam"/valóság és álom közeli állapotban majd vmi erős dobbanást éreztem szív környékén onnantól kezdve azt hittem végem és soha nem nyitom ki a szemem,totál halálfélelmem volt...kicsit durva volt utána felébredni de mindenképpen örömteli:D

ilyet ha lehet kérni még egyszer nem kérek!:)



2012. dec. 7. 19:16
 1/2 anonim válasza:
Nekem olyan volt, hogy próbáltam elaludni, de mindig ilyen furcsa szédülés jött rám, ezért nem aludtam el, hanem mindig ki kellett nyitnom a szemem mert megijedtem, aztán egyszer amikor kinyitottam a szemem, láttam mindent, meg tudtam hogy ébren vagyok de egyszerűen hiába akartam, nem tudtam megmozdítani semmimet, mintha nem is tudom, nem tudnám irányítani a testem. Ez kétszer fordult elő eddig, kb másfél hónap volt a kettő közt. Hozzáteszem, hogy generalizált szorongásom van, tehát lehet, hogy abból fakadt. Nekem ilyenem volt, de énis nagyon megijedtem, nem tudtam, mi van velem. Kb 10 másodpercig tarthatott.
2012. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ilyet ha lehet kérni még egyszer nem kérek!:)"

Ígérem, soha többé...

2012. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!