Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális hogy még így vérzik?...

Normális hogy még így vérzik? Holnap menjek vissza a sebészetre?

Figyelt kérdés
Szerdán volt egy hete hogy a nagylábujjamat "műtötték", levették a körmöm egy harmadát, varrni is kellett. Most kedden kiszedték a varratokat, a doki azt mondta hogy csütörtökön leszedhetem a kötést, és ennyi. Leszedtem de még vérzik, váladékozik a seb. visszakötöttem, mert nem akarom hogy így elfertőzödjön. de ő azt mondta nem lesz vele gond, de szerintem nem ilyennek kellene lennie 9 nap után. esténként pedig úgy fáj, hogy éjjel 3-4-ig aludni sem tudok.
2012. dec. 20. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elfertőződött. Menj vele vissza és nézesd meg.
2012. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány vissza a dokihoz! Páromnak is kivégték a körmét (bár varrni nem kellett), de 1 hét után már egész tűrhető állapotú volt. Neki az orvos napi 1x langyos kamillateás áztatást (nem túl sokáig) javasolt. Szerintem rontani nem fog rajta, próbáld ki.
2012. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* kivágták
2012. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat!


Tegnapelőtt, pénteken visszamentem, mondjuk tiszta vicc, mert ezt nekem Pécsen csinálták (ott tanulok) de most meg már itthon vagyok, és a helyi sztk-ba mentem be, ahol a sebész rá se nézett a lábamra, elküldött a traumatológiára, ahol először mondták, hogy el se látnak (mondom király, még jó hogy jogosult vagyok rá, na mindegy) aztán nagy kegyesen 5! óra várakozás után behívtak, a doki rápillantott, majd közölte hogy ezzel ő nem tud mit kezdeni, ez lassan gyógyul.. mondom az oké, nem vártam hogy 10 nap után teljesen helyrejöjjön, de hogy még mindig folyik belőle a genny, de ház ez lassan gyóyul ugyebár..na mindegy kb le se sz*rtak.

mondjuk tegnap már azt csináltam, hogy egy tűt belemártottam alkoholba és felszúrtam magamnak a lábamat, és kinyomkkodtam magamnak a gennyet (igaz fájt, de hát mindegy megoldom én, bár nincs orvosi diplomám).

Ezt a kamillás áztatást is kipróbálom, vagy esetleg vattát beleáztatok kamillateába és azt teszem a sebre.

2012. dec. 23. 10:32
 5/5 anonim válasza:
Huh bator vagy!!:)
2013. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!