Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig tart egy bőrgyógyászati...

Meddig tart egy bőrgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Elég sok anyajegyem van, mennyi idő, amíg az egész testemen végignézi az orvos? Volt olyan köztetek, akinél találtak valami problémát? Rosszindulatú elváltozás, melanoma stb.

2012. dec. 24. 17:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Pár napja belefutottam a témába, néztem cikkeket, képeket a neten és eléggé be vagyok parázva, mivel fehér bőröm van és sok anyajegyem. Meg sötétebb pöttyök a bőrömön, amik talán nem is azok. Olvastam, hogy ez melanóma lehet, amit ha nem vesznek észre időben, halállal is végződhet.
2012. dec. 24. 17:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyobb anyajegyeket időnként tanácsos megnézetni. Nekem is van pár. Kb. 5 perc alatt végzett velem a nőgyógyász. (5 db)


Nem kell emiatt félni, amíg nincs baj, ne hergeld magad. Ha gyanús egy anyajegy akkor megműtik és utána küldik el vizsgálatra.

Nekem van 1 ami kifejezetten sötét felülető, sokat nőtt is utóbbi időben, de doki szerint semmi gáz vele...

2012. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!