Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » "Le akar" esni a nagylábujjamr...

"Le akar" esni a nagylábujjamról a köröm, mi a teendő? Rettentően fáj!

Figyelt kérdés
Ráejtettem egy nehéz tárgyat a nagylábujjamra, iszonyatosan fájt belilult és mostanra kezd leválni a köröm, ez mind ma történt. Még mindíg nagyon fáj ésbe is van dagadva valamennyire a lábujjam. Mit lehet tenni? leesik magától vagy orvos kell ehhez? Alig tudok járni :((
2012. dec. 25. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Leesik magától, de jobban járnál ha bekötnéd hogy ne akadjon bele mindenbe. Persze ha gennyezik, ragad nem biztos hogy jobban jársz, neked kell ezt felmérned, én nem látom.


"vagy orvos kell ehhez?"


Ehhez? Még ennél komolyabb betegségekhez sem. Csak az emberek manapság már szeretnek minden szarral orvoshoz rohangálni.

2012. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én ritkán megyek orvoshoz mert itthon is lehet sok mindent orvosolni, csak ez most durva basszus már kb fél centis rés van.
2012. dec. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!