Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Körömrágás miatt már a...

SOS! Körömrágás miatt már a köröm tövénél egy kis "lyuk" keletkezett. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A köröm tövénél egy kis lyuk keletkezett. Mitől lehet ez? Gombás vagy mi? Mivel kéne kezelni? Kérlek segítsetek!
2011. máj. 29. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire sokat rágod a körmödet, akkor van valami lelki problémád. Szerintem menj el pszichológushoz, vagy legalábbis beszélgess valakivel, aki tud segíteni, hogy mi a baj, és próbálj meg leszokni a körömrágásról.

Ahol a lyuk van, ott mostmár ne rágd, hagyd békén, és majd meglátod hogy mi lesz. Ha gyógyul, akkor jó, ha nem, akkor menj el bőrgyógyászhoz. Meg szerintem valami fertőtlenítő szerrel kéne bekenni.

Remélem hogy meggyógyulsz.

2011. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
körömrágás ellen= MŰKÖRÖM!!!
2011. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Körömrágásra tényleg jó a műköröm, mert van egy barátnőm aki csonttá szokta rágni a körmét, de ha műkörme van akkor egyáltalán nem rágja, azért hogy szép maradjon.

De most nem rakhat magára műkörmöt, amikor beteg a körme.


Ha raknál föl képet vagy elküldenéd nekem a körmödről, akkor ki tudnám deríteni hogy mi a baja.

2011. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Utolsónak: [link]

2011. jún. 4. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Heló! Én voltam az utolsó, meg az első is. Köszi a képet, egy kicsit el van mosódva de azért remélem hogy meg tudják állapítani róla hogy mi a baj. Van egy ismerősöm aki bőrgyógyász, neki fogom megmutatni.
2011. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megmutattam a körmödet a bőrgyógyásznak.

Azt mondta hogy nem nagy a baj, 2-3 hónap alatt le fog nőni a lyukas része a körmödnek és utána jó lesz.

Csak le kell szoknod a körömrágásról, mert attól lett ilyen.

2011. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi szépen!
2011. jún. 7. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2011. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!