Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet nagyon változó a...

Dozsejodi kérdése:

Mitől lehet nagyon változó a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

egyszer 155/127 148/122 és alacsony pulzusszám .aztán 87/58 és 48 pulzusszám,én valami érbetegségre gondolok visszeresek a lábaim is a szülés óta.

Csütörtök óta mérem,mert sokszor bedobogott a szívem és hirtelen melegem lett köhögnöm kellett hogy ne érezzem a szívverést!Megijedtem,mert fiatal vagyok még 26 éves 2 gyermekes anyuka!


2012. dec. 30. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót kardiológiára. Ott fel fognak tenni holter készüléket és szerencsés esetben csinálnak szív ultrahangot is. Ha nem találnak semmi problémát, akkor lehet ideg alapon is. Panangin szedését javasolom addig, napi 3x1 szemet. Ez támogatni fogja a keringésed.
2012. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!