Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvostól nemi gondozóhoz?...

Háziorvostól nemi gondozóhoz? Segítség!

Figyelt kérdés
A sztorit nem részletezném, csak dióhéjban... Nőgyógyász elküldött a nemi gondozóba... Azt mondta, valószínűleg súlyosabb nemi betegségem van, de nem mondott ennél többet. Félek, mert nem tudom, mit vizsgálnak, mennyi ideig és hogyan? Milyen műszereket használnak? Ha tényleg van valami gondom, mit fognak még velem csinálni?! Nagyon félek - vagyis rettegek :'// Ki volt már ilyen vizsgálaton? :( Szükségem lenne egy válaszolóra, aki járt már "hasonló cipőben" és beszámol nekem az "élményekről"....... :S

2013. jan. 1. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérdezősködj, hanem menj el a gondozóba...

Nem kell félni. Illetve ne a vizsgálattól félj, a nemi betegségtől kellene jobban félned.

2013. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enye benye...Gumi nélkül alkalmiztál?Vagy hol kaptál el valamit?Ne a vizsgálatoktól félj,hanem hogy ne éces legyél,azt reméld.Ezek veszélyes dolgok...
2013. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sehol se mondtam, hogy a betegségektől nem félek, de már volt vérvizsgálat és az szerencsére aids-re negatív volt.... Fogalmam nincs, mi lehet ezen kívül, nem ismerek olyan sok nemi betegséget... Viszont félek...a "bélyegektől".... a következményektől.... és attól, mennyire fog fájni a betegség.... :// :'(
2013. jan. 1. 03:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmit, kenetet vesznek, és elküldik laborba.

Azért jó ez, mert mindent kitenyésztenek, ellentétben a nőgyógyászattal (igen bölcs döntése volt, hogy oda küldött inkább), és nem tapiznak, ellentétben a nőgyógyászattal.

2013. jan. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mit néztek még vérből?
2013. jan. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és most akkor a nőgyógyász vagy a háziorvos küldött el oda?
2013. jan. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász, csak összekevertem...
2013. jan. 1. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!