Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrspray fuggo vagyok! Nem...

Orrspray fuggo vagyok! Nem tudok anelkul elaludni, de ELFOGYOTT. Itt fekszem az agyban es nem kapok levegot az orromon! Olyan mintha befognam! En min rosszul leszek! Hogy dugitsam ki?

Figyelt kérdés
Tudom karos az orrspray de nem tudok mit tenni ha aludni akarok es bedigil az orrom.Most mentolos volt,de vettunk "egeszsegesebbet" de az nem dugitja ki!! En meg fogok orulni igy nem tudok aludni!! Mit tegyek?

2013. jan. 3. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szádon
2013. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
orovsnál még nem voltál vele hogy mi okozhatja. Ez nem állapot hogy csak igy tudsz elalduni és hogy minden éjjel bedugul.
2013. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sós vizet csöpögtess, ha nincs orrcsepp.
2013. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem is beválik a sós víz. Egy pohár vízbe tegyél egy mokkáskanálnyi sót. Egyébként tényleg el kéne menned orvoshoz.
2013. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy orrsövényferdülésed, netán orrpolipod van, nem ártana elmenni fül-orr-gégészetre.
2013. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktathatod magad, ha ezentúl szigorúan csak az egyik oldaliba fújod. A másik egy -két hét alatt kiheveri a függőséget, utána el is hagyhatod.
2013. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

de amugy van ilyen hogy orrspray függőség?

de akkor addig nem alszok. ja és azért nem tudok szájon át lélegezni mert fogszabályzom van :S éjszakai és ha kinyitom a szám kifolyik a nyálam és ehh -,- ez undroito

2013. jan. 5. 12:41
 8/13 anonim ***** válasza:
A sprayn rajta van, hogy egy héten túl ne használd. Nem igazi függőség ez, csak a nyálkahártya túlduzzad a tartós használattól, ami csak akkor jön helyre, ha nem kap több összehúzó szert hetekig.
2013. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de akkor hetekig nem tudok aludni!!
2013. jan. 7. 22:30
 10/13 anonim ***** válasza:
ha szteroidosat ahsználsz annak kooly következményei lehetnek a szervezetedre. Olvass utána rögtön nem is fog annyira hiányozni. ASmugy mindenkinek kifolyik a nyála valamennyire ezt nem tudod szabályozni hogy sose nyisd ki a szádat álmodban.... Viszont nézesd meg mi a gond az orroddal mert valami tuti van. Ha nincs szervi oka akkor lehet atka vagy egyéb alleria is.
2013. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!