Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrspray fuggo vagyok! Nem...

Orrspray fuggo vagyok! Nem tudok anelkul elaludni, de ELFOGYOTT. Itt fekszem az agyban es nem kapok levegot az orromon! Olyan mintha befognam! En min rosszul leszek! Hogy dugitsam ki?

Figyelt kérdés
Tudom karos az orrspray de nem tudok mit tenni ha aludni akarok es bedigil az orrom.Most mentolos volt,de vettunk "egeszsegesebbet" de az nem dugitja ki!! En meg fogok orulni igy nem tudok aludni!! Mit tegyek?

2013. jan. 3. 22:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
allergiám volt 3 éve ,de azóta nincs és suerintem az orrommal lesz valami mert ránézésre is nagyobb az egyik orrlyukam mint a másik :D (lécci ne ijesszetek be semmivel.)
2013. jan. 8. 17:25
 12/13 anonim ***** válasza:
senki enm fog beijeszteni csak azt nem értem mi a fészkes fenére várs???? mért nem mész el orvoshoz??? Inkább szenvedsz, angyon buta vagy, már bocs
2013. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mintha magamat latnam :D Ezert utalok natjas lenni..ugyanis tortent hogy nathad voltam nemkaptam levegot 7 napig lejetne elvileg orrcseppet hasznalni..de nekem nem.dugult ki..hiaba mult a natha szval 4 honapig ezt csinaltam.mar dugdostak tolem az orrcseppeket de addig hisztiztem meg nem csepegtethettem az orromba es kidugult..elhataroztam h leteszem..fuh 2-3 napig se tudtam aludni bogtem sirtam stb. :DD azota is karosodot az orrmadnulam teljesen bevan dugulva az egyik.hiaba az orcsepp azse segit. :c gondold meg
2013. dec. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!