Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit illik illetve mit lehet...

Mit illik illetve mit lehet venni az orvosnak, aki kezelt? Pénzt nem szeretnék, valami ajándékra gondoltam. Várom az ötleteket.

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
na végre valami értelmes aki nem elkényezteti az orvost, hanem tényleg meg akarja lepni valamivel :)) ez kedves gesztus és normálisabb ennek jobban is örül. Én nőorvosnak valami nagyon szép bonbont vennék virággal, férfinak meg italt, esetleg ilyen szép dugó huzó készletet vagy valami ilyesmit.
2009. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egészsgégügyben dolgozom, igaz, nem vagyok orvos, de mi is szoktunk ajándékot kapni, aminek nagyon örülünk, de a pénzt nem fogadjuk el, mert egyrészt kellemetlen, másrészt pedig úgy döntöttünk, hogy nem állunk be a sorba. Ami számomra a legszebb ajándék volt, vagyis a csapat számára, az egy gyönyörű gyümölcskosár volt. Szerintem ennek egy normális orvos is örülne!
2009. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is orvos vagyok, egyszer egyik kollégám egy tortát kapott egy betegtől, amit együtt ettünk meg :) Örült neki mindenki, és nem sablonos :)
2009. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukám gyerekorvos, sokszor kap bonbont, csokit, kávét, sőt, gyakran illatszercsomaggal (no nem azért, mert büdös lenne :D) lepik meg. Szilveszterkor pezsgőket is szokott kapni, és többszor előfordul, hogy felpucolt csirkével állít haza (ezt általában falusi betegektől kapja). :)
2009. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az orvosomnak két tündéri kislánya van. Nekik szoktam választani valami aranyos, aktuális meglepetést (játék, könyv, mesefilm, puzzle....). Karácsonykor a feleségének is küldök valami ritka édességet. Nagyon szokott örülni, s ez mindkettőnknek kellemes emberi megoldás (azt tudni kell hogy rendszeresen kell járnom hozzá).
2009. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem 1 üveg bor,vagy valami ajándék kosár..
2009. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én, egy szép, komoly, márkás tollal, és egy határidőnaplóval lepném meg.
2009. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!