Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érdemes műteni? Lágyéksérv!

Érdemes műteni? Lágyéksérv!

Figyelt kérdés
Kb. 4-5 éve lágyéksérvem van, de mivel elég kicsi és nem is voltak vele problémák, nem műtettem meg. Utóbbi 1-1,5 évben néha nagyon kicsit fáj is, de ránézésre nem nőtt. Kicsivel több, mint 1 hónap múlva hosszabb időre külföldre megyek és nem tudom, hogy érdemes-e gyorsan egy sebészt keresnem és megműttetni, egyáltalán felgyógyulok-e addigra vagy nagyobb annak a kockázata, hogy a műtét miatt kint lép fel vmi baj, és inkább ha hazajöttem vágjak bele?

2013. jan. 4. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem mostmár ne vágj bele, mert erős 1 hónap a felépülés, illetve nem úgy megy, h bemész, és azonnal vágnak. Van pár vizsgálat előtte amit el kell intézni, és van "sorbanállás" is...
2013. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!