Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha 18 alatti vagyok és nem...

Ha 18 alatti vagyok és nem megyek el laborvizsgálatra lehet valami probléma belőle?

Figyelt kérdés

Szóval 18 alatt vagyok,elküldtek vérvételre és vizeletmintára de én nem akarok elmenni.Lehet belőle valami probléma a szüleimnek?

Nem vagyok beteg,szóval egészségügyi probléma nem lehet belőle,ilyen válaszokat ne írjatok légyszíves.Köszönöm.



2013. jan. 4. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mért küldtek el a vizsgálatra? Mihez kell?
2013. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz elmenni, nem kényszeríthetnek rá. Ha pedig semmi panaszod nincs, miért is mennél el. De mégis: milyen okkal küldtek vizsálatra? Valami oka csak volt?
2013. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy bedagadt nyirokcsomó miatt,de mióta megvan azóta kisebb lett.Meg kb. totál az jött le az orvos viselkedéséből hogy azért küld el,mert régen voltam...De akkor anyáméknak nem lehet belőle bajuk?
2013. jan. 4. 18:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez amolyan rutin dolog időnként az orvosok elküldik az embert ilyenre hogy tudják mi az ábra veled. de ha nem mész el nem lesz belőle semmibajod. A háziorvosod 2 nap múlva úgy is elfogja felejteni ezt. Én amikor gyerekdokinál voltam 4 éve küldött el vérvételre nem mentem el mert időpazarlásnak gondoltam, hozzá is csak azért mentem el mert a húgomat kísértem el akkor és ha már én is ott voltam akkor a bátyust küldjük vérvételre.

Mivel akkor suli idő nem volt nyár volt eszemben sem volt elmenni korán reggel vérvételre feleslegesen pazarolni az időmet rá, amint kiléptem eltéptem a papírt és ment a kukába. 2 héttel később mentem vissza és nem emlékezett rá, nem is kérte meg semmit. Ebből nem lesz baj ne parázz, ha meg figyeli ezt akkor maximum csak szóban szól a szüleidnek hogy miért nem voltál.

2013. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút Te döntesz.


Maximum ha valamilyen alkalmassági vizsgálatról van szó, akkor megtehetik, hogy nem vesznek fel, de nem kényszeríthetnek. A szüleiddel pedig nem sok dolguk lehet, hiszen már nagykorú vagy. Felelősséged teljes tudatában. :)

2013. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen!A fülemmel volt még probléma a nátha miatt,arra adott orrsprayt.Szóval,ha attól nem múlik el és visszamegyek 2 hét múlva akkor már nem is lesz a fejében semmi?

Tényleg nem a fülem miatt küldött el,szóval azzal msot ne hozzátok összefüggésbe :)

2013. jan. 4. 18:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, az előző kommentelő vagyok. Most látom, hogy 18 alattot írtál. Félreértettem. De szerintem ebből sem lehet, maximum egészen kis korban (baba, óvodás).
2013. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: 18 alatti vagyok gyerekorvosnál.
2013. jan. 4. 18:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A beutaló rögzítve van a doki számítógépén, mint lezáratlan esemény.
2013. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor most lehet belőle probléma vagy nem? Mert én is a rögzítés miatt aggódom...
2013. jan. 4. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!