Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sarkam belsején fekete foltok....

Sarkam belsején fekete foltok. Mitől lehet? (kép)

Figyelt kérdés

Nyugi nem olyan durva a kép, meg lehet nézni.

[link]

Szóval fogalmam sincs mitől alakulhatott ki, valószínű a sok kitámasztástól foci közben, mert az elég rendszeresen megy. Először csak azt hittem sima bőrkeményedés, kozmetikus lereszelte, de csak rosszabb lett. Alapból nem fáj, csak sportolás közbe, és utána erős lüktető érzés.

Valakinek valami ötlet? Most kenem sarokpuhítóval.



2013. jan. 5. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ismételt dörzsölés, gyulladás számos sportágban okoz körülírt bőrkeményedést. Futók, labdajátékosok lábán hólyagok nyomán alakul ki, és hasonlóképpen teniszezők, evezősök, squash-játékosok tenyerén is megtalálható. Labdajátékosok, hosszútávfutók sarkán csoportos, fekete, tűszúrásnyi foltok keletkeznek (fekete sarok), amelyek a verítékkivezető járatok bevérzéséből erednek.

itt találtam:

[link]


Szerintem ez lehet, mert stimmel.

2013. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen valószínű ez lesz az, eléggé stimmel a leírás. Már csak arra kell rájönni, hogy mitől múlik el, mert elég kellemetlen.
2013. jan. 5. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!