Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen vizsgálatokat végeznek...

Milyen vizsgálatokat végeznek a kardiológián az EKG-n és szívultrahangon kívül? Ezek hogy zajlanak?

Figyelt kérdés
A nőknek mennyire kell leveztkőzni? Melltartó maradhat?
2013. jan. 6. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is azért imádkoztam hogy maradhasson a melltartó! :) Én úgy tudom még a terheléses EKG szóba jöhet, de nekem csak EKG-t meg szívultrahangot csináltak. Sajnos mindkét esetben le kell venni a melltartót. Én anyumnak könyörögtem hogy a doktornőhoz jelentkezzünk be, ne a pasihoz, így is volt, csak váratlanul a nőnek el kellett mennie, így a pasi vizsgált meg. Szörnyű volt, mert megfogta őket, meg olyan furán is nézett. Na mindegy, szóval derékig felülről mindent le kell venni. 18L
2013. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:/

kösziszépen a választ!:)

2013. jan. 6. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

A normál 12 elvezetéses ekg is lehet különböző

egy kb 10cm vastag pánt amibe be vannak épitve a tapadó korongok ha melltartó pántját lehajtod semmi akadálya nem lehet a vizsgálatnak.

a gyakoribb tapadókorongos ekg felrakása függhet mellméret,bordaközök stb ellenőrizheted könnyedén hogy 6dbelvezetési pont nálad hova esik V4 V5 V6 lehet problémás max.Általában a mell alá esik/internet 12 elv felhelyezés ekg pontok / Ha a személyzet segitőkész minden megoldható.Ha nem a felrakás után arra a pár pillanatra is kérd takarrjanak be,Ez kötelező.Hogy valakinek miért fogták a mellét nem is értem ???

2015. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja szivultrahanghoz végképp nem kell mezetelennek lenni

ahol én dolgoztam még a férfikra is vizsgáló köpenyt adtak

normál végig nyitható ing vagy hasonló bármi megfelel a vizsgálatot nem befolyasolja.A gél könnyen kimosható.Magyarországon az orvosok nagyon megszokták hogy minden az ő kényelmüket szolgálja.

2015. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!