Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Neurológiai szakrendelés,...

Neurológiai szakrendelés, első alkalom,2 féle teszt. Mi a konkrét nevük? Ha tudnám utána tudnék olvasni. Szóval a kérdés a teszttel kalcsolatos, bővebben alább!

Figyelt kérdés

Amikor elsőre mentem a psyho dokihoz, kitöltettek velem 2 tesztet, de a kiértékelése gondolom utána történt, minthogy beszéltem volna az orvossal, mivel csak kint kellett leadnom az asszisztenseknek. Beszélgetésből diagnózis is született, gyógyszert is írtak fel, azóta is szedem, csak egy kontrollra mentem vissza, h bevált-e. Viszont a tesztnek az eredményét nem tudom, egyáltalán mire volt jó, ha anélkül is kiderültek a dolgok a beszélgetésből?! ..és a kezelést is elkezdtük... Lehet semmi komoly jelentőssége, de pl. olyanról nem beszélgettünk amiket ott kérdeztek, érdekelt volna, hogy mit szűrt le a teszt rólam... Vagy egyáltalán hova, kell. Csak ezért a válaszért nem akarok visszameni és megint egy órát várni a soromra, kérem aki tudja a választ,h mi az a teszt, hova kell, és milyen eredményeket szülhet árulja el... bár ettől a sajátomat nem fogom tudni persze, de legalább tudom, h minek kellett az, azon kívül ugye ami nyílvánvaló: egy kis képet kapni a lelki állapotomról. Bár lehet azóta is ott porosodik v.hol...

Előre is köszi!



#teszt #pszichiátria #neurolgóia
2013. jan. 7. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor pszichológusnál, pszichiáternél vagy neurológusnál jártál. Nem mindegy. Bár szerintem őket kell megkérdezi mi innen nem tudjuk.
2013. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neurológiai szakrendelésen, pszichiáternél. Akármilyen furán is hangzik.

Aki volt már itt azzal is töltettek, és azok tudják, gondoltam majd tud válaszolni egy olyan, és nem megyek vissza oda többet, undorodom tőlük, ezért nem tudom megkérdezni őket.

2013. ápr. 5. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy tesztet tudok, de szerintem Veled nem azt töltették ki. Pl a Szondi teszt, ott képeket mutogatnak. Meg van egy ahol feltesznek rengeteg kérdést és igennel v nemmel kell válaszolni, de ennek nem tudom a nevét, ha ez akkor majd megkérdezem.
2013. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem a Szondi volt, volt egy igen-nemes, és egy beszámozós.

De köszi a válaszokat.

2013. ápr. 6. 00:01
 5/6 A kérdező kommentje:

Közben rátaláltam, a Beck-féle és a szorongásos volt az.

Akit érdekel: [link]

2013. ápr. 14. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem ezekre gondoltam. Minden jót!
2013. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!