Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bólintsak-e rá a fogszabályzóra?

Bólintsak-e rá a fogszabályzóra?

Figyelt kérdés

Van egy farkasfogam elöl, felül az ínyemben, és most még nem látszik, de félek, hogy le fog nőni és csúnya lesz.

A fogorvos azt tanácsolta, hogy fogszabályzó KÉT évig, amíg helyreigazítják a fogamat. Igazából a fogszabályzótól félek a legjobban..első sorban esztétikai szempontból.

Akinek volt már, az légyszi írjon, hogy milyen, hogy fogadták, amikor az ismerősei meglátták, zavaró-e?



2013. jan. 9. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nem volt kérdéses, mert amilyen eredetileg volt a fogsorom, nincs csúnyább, tehát örömmel vártam, hogy végre szép legyen a mosolyom. az meg a másik, hogy nem tudtam becsukni a számat, evés közben kifejezetten taszító volt, és kifojt az étel a számból. szerintem szép a fogszabályzó, és mindenképpen megéri. nem tudom, hogy milyenre gondolt a fogorvosod, mert nekem évekig csak éjszakai volt, még a rögzített előtt, van akinek nem is kell rögzített. és tényleg, az az utolsó szempont legyen, hogy az ismerősöknek tetszik-e :D
2013. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én mindenképpen ajánlom. Nekem is lett volna 16 évesen lehetőségem,de nem hagytam. Most 22 vagyok és nagyon bánom. Azóta gyökérkezelték elöl a fogaim, és így éppen lehetne,de sokkal sokkal macerásabb... Hidd el,nem nagy gáz 1-2 évig fogszabályzót viselni,ha utána csodálatos szimmetrikus fogaid lesznek....Szóval vágj bele!
2013. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem két farkasfogam volt, meg a két szemfogam is előreállt. Éjszakai fogszabályzóm volt évekig és szép egyenes lett a mosolyom. Azt sajnálom, hogy foghiány miatt alulra nem kaptam és ott össze-vissza maradt. Mindenképpen vállald be, akkor is ha nem éjszakai, hanem állandó. Egyáltalán nem gáz és 2 év múlva a csodás egyenes mosolyoddal nagyon boldog leszel. arról nem is beszélve, hogy számtalan fogászati problémát előzöl meg vele. Az egymásra csúszott fogak romlanak, stb. Majd felnőtt korodban örülni fogsz neki, hogy százezreket nem költesz el a fogorvosnál :)
2013. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!