Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 éves vagyok és a két...

18 éves vagyok és a két fogsorom közötti távolság kb.1 cm, a felső állkapcsom nagyon előre van tolódva. Szerintetek érdemes beruházni egy fogszabályzóra még ilyenkor, ennyi idősen, ilyen nagy távolsággal a fogsoraim között?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ti milyet ajánlanátok, állandót vagy estit? 18F

2013. jan. 1. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes, nemcsak esztétikai okok miatt, hanem egészségügyi okok miatt.


De azt ugye nem gondolod komolyan, hogy majd neten, laikus emberek mondják meg, hogy milyen fogszabályozó kell? :)


Mindenképp állandó kell ebben az életkorban, plusz akár még az is lehet, hogy műtét is kell, persze nem akarlak elrettenteni, megijeszteni, ez az állkapcsok helyzetétől függ, amit csak fogszab. szakorvos tud röntgenek alapján megmondani.

2013. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állandóval szép eredményeket lehet elérni, igaz több mint 2 év után. A kolléganőm már 20 éves is elmúlt, amikor elhatározta, hogy mégis csak belevág . Gyönyörű lett a fogsora.
2013. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig irigyeltem hogy ki tudjatok harapni a pokot a sarokbol
2015. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!