Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aids teszt mennyibe kerül?

Aids teszt mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már voltam, nekem ingyenes volt, de nemibeteg gondozóban írták fel, sima vérvétel az egész semmi több.
2013. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ZETAS ***** válasza:
39%

Elmész a háziorvoshoz és elküld a NBG, onnan fognak AIDS tesztre küldeni.


Vagy elmész véradásra. Ott kötelezően letesztelik (ne mond, hogy aids gyanús vagy-e)

2013. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ZETAS ***** válasza:
36%

[link]


"Véradás=Szűrővizsgálat


A véradás után a mintacsövekbe levett vért minden alkalommal kivizsgálják függetlenül attól, hogy a véradó hányszor adott vért. A kötelező tesztek a HIV, Hepatitisz-B, Hepatitsz-C, szifilisz kimutatás és a vércsoport meghatározás."

2013. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ingyenes.
2013. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Azért a véradást ne javasolgassuk már.

Ugyanis a fertőzésnél van ablak periódus, amikor nem mutatható ki a fertőzés, de már fertőz. Biztos k.vára örülnél neki, ha vérátömlesztés során kapnál egy kis HIV-et is....


ÁNTSZ-nél anonim és ingyenes, menjél oda.

2013. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 niceness válasza:

kapható 4500 forintért otthon használható teszt is, HIV 1/2-re szűr, és ezek összes alfajára.

egyszerűen használható, és pár percen belül tudod az eredményt.

na, ez tényleg anonim...

2013. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ZETAS ***** válasza:
75%

Jah igen.

2-3 hetet várni kell a vélt fertőzéstől számítva, hogy elegendő legyen a vírusszám a vizsgálathoz.


Vérvételre csak ezután menj.

2013. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 KZ67 ***** válasza:
51%
Én 1 hónapot tudok, amit várni kell, hogy kimutatható legyen. Ettől még egy véradás is belefér, én pl. rendszeresen szoktam adni (még ferezisre is járok), ott aztán "duplán" szűrnek (én ezt választanám), mert ugye ha azt a tesztet elrontják, akkor az valakinek az életébe kerül.
2013. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok városban ingyenes,anonim,csak írd be a keresőbe,hogy:ingyenes HIV szűrés+azt,hogy melyik városban laksz és kiadja.
2013. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Az életedbe ha nem mész el.
2013. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!