Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hányás-hasmenés esetén kihívha...

Hányás-hasmenés esetén kihívhatom az ügyeletes orvost? Kérhetek B6 injekciót? Nem fognak hülyének nézni, hogy egy ilyen vírus miatt hívom az ügyeletet?

Figyelt kérdés
Bemenni biztosan nem tudok, örülök, ha annyi erőm van, hogy a mosdóba elmenjek. De van egy kislányom, őt el kellene látnom, nem ülhetek egész nap a kanapén.
2013. jan. 13. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kíhivhatod, de nem eselyes, hogy ki is mennek....
2013. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel indokolt eset ki hívhatod
2013. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en húgom is elkapta pár hónapja -felnőtt. Mondta az ügyeletes, hogy kimenni nem megy, menjen be, vagy ha olyan súlyosnak érzi, hívjon mentőt....
2013. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én tavaly másodjára kaptam el a hányásos hasmenésest. unokahugommal pont "pizsama partiztunk" azt volt a szerencsm hogy nálam aludt, mert hajnalban elájultam a sok hányástól és hasmenéstől. ő felhivta az ügyeletet hogy mit csináljon segitsenek, azt azt a választ kapta hogy hát b6 vitamin meg szén tabletta azt cső... hiába mondta hogy nincs itthon olyan...


az volt a szerencsém hogy volt itthon bár szem banán abbol ettem egy felet meg fél óra mulva a másik felét

2013. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!